Spring Cup 2002 - Night Sprint 22-03-2002lø 23-03-2002 01:52
Resultscreated by OE2002 © Stephan Krämer 2002

   Pl   Stno Name                      YB Club                           Time 



D 21 A  (40)    4.225 km   14 C              

    1    197 Malin Wiklund                SWE-Almby IK                  32:27 
    2    192 Charlotte Wahlström          SWE-Almby IK                  34:26 
    3    203 Yvonne Fjordside             SWE-Sävedalens AIK            35:31 
    4    172 Hilde S. Conradi             NOR-NTNUI                     35:34 
    5    176 Ingunn Berget                NOR-Ås-NLH orientering        35:47 
    6    207 Ingela Andersson             SWE-Lunds OK                  36:34 
    7    204 Pernille Ibsen               NOR-NTNUI                     37:44 
    8    201 Milda Pipinytè               NOR-IL Tyrving                37:51 
    9    209 Heidi Tronbøl                NOR-OSI                       38:23 
   10    186 Thea Lillehov                NED-NMOLT                     38:31 
   11    200 Henriette Broman             DEN-Ballerup OK               38:34 
   12    193 Brit Conrad                  GER-USV TU Dresden            39:09 
   13    202 Maria Granqvist              SWE-Västerviks OK             39:49 
   14    199 Lise H. Bengtssen            SWE-OK Nackhe                 39:54 
   15    171 Anette Carlsson              SWE-Almby IK                  40:20 
   16    198 Christina Snedker            DEN-Ballerup OK               40:29 
   17    206 Helena Rangert               SWE-OK Ravinen                41:44 
   18    181 Sofie Svensson               SWE-Motala AIF- OL            43:21 
   19    182 Anne Kari Vikingstad         NOR-Gular                     43:40 
   20    175 Helen Martinsen              NOR-Gular                     46:53 
   21    190 Siri S. Engebrektsen         NOR-Lillomarka O-lag          47:16 
   22    195 Louise Peitersen             DEN-FarumTisvilde OK          50:23 
   23    188 Line Nybakken                NOR-Ås-NLH orientering        50:33 
   24    191 Petra Sweertman              NED-NMOLT                     50:53 
   25    208 Sabrina Rinaldi              ITA-5 giorni dei forti PROM   52:39 
   26    189 Anne Karin Peterson          SWE-Värend GN                 54:51 
   27    205 Elisabeth Stensson           SWE-IK Wilske               1:05:13 
   28    184 Ulrike Bach                  GER-MTK Bad Harzburg        1:12:32 

         178 Lina Lindberg                SWE-Sävedalens AIK              dns 
         180 Jenny Johansson              SWE-Sävedalens AIK              dns 
         174 Rotaci Ana                   MDA-Moldavian National Team     dns 
         183 Fedco Olga                   MDA-Moldavian National Team     dns 
         179 Catana Liuba                 MDA-Moldavian National Team     dns 
         196 Pislaru Tatiana              MDA-Moldavian National Team     dns 
         185 Cobas Olga                   MDA-Moldavian National Team     dns 
         170 Susanne Löhning              GER-USV TU Dresden              dns 
         194 Anna Karin Rödström          SWE-Falköpings AIK (1567)       dns 
         173 Vacant                       ----VACANT                      dns 
         187 Vacant                       ----VACANT                      dns 
         177 Vacant                       ----VACANT                      dns 



Return to main page