Spring Cup. Relay 30. March 2008. Gribskov southsø 30-03-2008 14:43
Resultscreated by OS2003 © Stephan Krämer 2005

   Pl   Stno Team                                       Time 


Mens Open  (91)             

    1      4 SWE-ULRICEHAMNS OK 1                    3:40:44 
    2      5 FIN-Turun Metsänkävijät 1               3:40:57 
    3     12 SWE-Göteborg-Majorna OK 1               3:43:25 
    4      9 POL-Polish Military Team 1              3:43:46 
    5      3 SWE-OK Pan-Kristianstad 1               3:43:52 
    6      1 DEN-Farum Tisvilde OK 1                 3:45:08 
    7     10 CZE-Czech junior team 1                 3:45:25 
    8     16 SWE-OK Pan-Kristianstad 2               3:47:49 
    9     60 POL-Polish Military Team 2              3:51:02 
   10     22 GBR-Great Britain Juniors 1             3:53:02 
   11      6 NOR-Kristinassand/Silkeborg 1           3:56:24 
   12     76 SWE-Tullinge SK 1                       3:59:22 
   13     35 GER-USV Jena 1                          4:04:16 
   14     36 SWE-OK Pan-Kristianstad 3               4:04:41 
   15     14 DEN-Spring Cup OK 1                     4:05:04 
   16     26 POL-Polish Junior Team 1                4:05:37 
   17     66 SWE-Nybro OK 1                          4:08:21 
   18     73 GER-German Junior Team 1                4:13:45 
   19     31 DEN-OK Pan Århus 2                      4:13:49 
   20     41 SWE-OK Pan-Kristianstad 4               4:15:45 
   21     45 NOR-Lillomarka o-lag 1                  4:17:29 
   22     24 CZE-SK Zabovresky Brno 1                4:17:35 
   23     53 NOR-Raumar Orienteringslag 1            4:17:39 
   24     30 SWE-FK Göingarna 1                      4:17:54 
   25     47 GER-Post SV Dresden 1                   4:19:20 
   26     23 SWE-OK Orion 2                          4:19:22 
   27     15 SWE-Västerås SOK 1                      4:20:08 
   28     19 DEN-Farum Tisvilde OK 2                 4:24:26 
   29     51 CZE-Czech junior team 2                 4:27:15 
   30     21 DEN-Spring Cup OK 2                     4:28:40 
   30     58 SWE-Härlövs IF 1                        4:28:40 
   32     25 GER-MTK Bad Harzburg 1                  4:29:28 
   33     67 SWE-Göteborg-Majorna OK 3               4:34:13 
   34     69 NOR-Trøsken IL 1                        4:34:32 
   35     61 SWE-Dalaportens OL 1                    4:36:33 
   36     62 SWE-OK Ravinen 1                        4:36:52 
   37     40 SWE-Falkenbergs OK 1                    4:37:56 
   38     28 CZE-OK99 Hradec Kralove 1               4:43:59 
   39     46 SWE-Lunds OK 1                          4:44:02 
   40     65 SWE-FK Göingarna 2                      4:46:11 
   41     92 SWE-OK Pan-Kristianstad 5               4:49:14 
   42     72 CZE-OK99 Hradec Kralove 2               4:50:35 
   43     74 NOR-Raumar Orienteringslag 2            4:52:42 
   44      7 NOR-Østmarka OK 1                       4:53:22 
   45     71 SWE-Helsingborgs SOK 1                  4:55:09 
   46     42 SWE-OK Kontinent 1                      4:56:15 
   47     32 SWE-Hjärnaps GHOL 1                     5:06:18 
   48     63 SWE-OK Landehof 1                       5:11:39 
   49     43 LIT-DEVYNI 1                            5:15:41 
   50     56 SWE-OK Kullingshof 1                    5:50:45 

          39 CZE-AR20 1                                   mp 
          11 DEN-OK Pan Århus 1                           mp 
          75 DEN-OK Pan Århus 3                           mp 
          37 FIN-IF Brahe 1                               mp 
          68 FIN-Tempereen Pyrintö 1                      mp 
          18 FIN-Turun Metsänkävijät 2                    mp 
          57 GBR-ASS OK 1                                 mp 
          55 HUN-Hungarian National Team 1                mp 
          48 POL-WKS Slask 1                              mp 
          27 SWE-Göteborg-Majorna OK 2                    mp 
          52 SWE-Gotlands Bro OK 1                        mp 
          50 SWE-OK Denseln 1                             mp 
           8 SWE-OK Orion 1                               mp 
          38 SWE-OK Skogshjortarna 1                      mp 
           2 SWE-OK Tisaren 1                             mp 
          70 SWE-Örkeljunga FK 1                          mp 
          17 SWE-Sävedalens AIK 1                         mp 
          29 SWE-Sävedalens AIK 2                         mp 
          34 SWE-ULRICEHAMNS OK 2                         mp 
          13 SWI-Swiss Junior Team 1                      mp 
          85 SWE-Göteborg-Majorna OK 4                    mp 
          81 DEN-Farum Tisvilde OK 3                      mp 
          54 DEN-St. Binderup OK 1                       dnf 
          49 FIN-Pellon Ponsi 1                          dnf 
          59 GBR-Great Britain Juniors 2                 dnf 
          33 NOR-IL Gular 1                              dnf 
          64 NOR-Østmarka OK 2                           dnf 
          77 SWE-OK Orion 9                              dnf 
          20 SWE-FK Friskus-Varberg 1                    dns 
          83 ----Vacant 4                                dns 
          80 ----Vacant 5                                dns 
          87 ----Vacant 6                                dns 
          86 ----Vacant 7                                dns 
          90 ----Vacant 8                                dns 
          89 ----Vacant 10                               dns 
          88 ----Vacant 11                               dns 
          91 ----Vacant 12                               dns 
          82 ----Vacant 13                               dns 
          78 ----Vacant 14                               dns 
          79 ----Vacant 15                               dns 
          84 ----Vacant 16                               dns 



Womens Open  (54)           

    1    101 SWE-ULRICEHAMNS OK 1                    2:30:12 
    2    110 FIN-Turun Suunnistajat 1                2:33:11 
    3    103 SWE-Sävedalens AIK 1                    2:33:17 
    4    104 SWE-OK Pan-Kristianstad 1               2:47:17 
    5    116 DEN-Farum Tisvilde OK 2                 2:48:16 
    6    111 CZE-Czech junior team 1                 2:48:30 
    7    106 SWE-Göteborg-Majorna OK 1               2:49:21 
    8    108 DEN-Farum Tisvilde OK 1                 2:52:17 
    9    134 HUN-Hungarian National Team 1           2:52:35 
   10    107 DEN-OK Pan Århus/IFK Lidingö SOK        2:52:46 
   11    120 SWE-Västerås SOK 1                      2:55:27 
   12    138 CZE-Czech junior team 2                 2:56:47 
   13    112 SWE-Sävedalens AIK 2                    3:01:36 
   14    105 SWE-Kalmar OK 1                         3:01:54 
   15    139 SWE-OK Löftan 1                         3:03:00 
   16    114 SWE-FK Friskus-Varberg 1                3:04:00 
   17    142 SWE-Göteborg-Majorna OK 2               3:04:59 
   18    122 SWE-Lunds OK 1                          3:06:44 
   19    113 NOR-IL Gular 1                          3:10:04 
   20    115 SWE-OK Skogshjortarna 1                 3:11:17 
   21    102 DEN-Spring Cup OK 1                     3:12:19 
   22    141 SWE-Helsingborgs SOK 1                  3:15:45 
   23    144 GER-German Junior Team 1                3:15:47 
   23    119 POL-Polish Junior Team 1                3:15:47 
   25    131 HUN-Hungarian National Team 2           3:16:35 
   26    146 POL-UKS Orientus Lodz 1                 3:19:38 
   27    130 SWE-Tullinge SK 1                       3:21:28 
   28    109 SWI-Swiss Junior Team 1                 3:21:38 
   29    133 SWE-Dalaportens OL 1                    3:23:21 
   30    118 NOR-Lillomarka o-lag 1                  3:23:31 
   31    125 CZE-AR20 1                              3:25:21 
   32    143 SWE-Örkeljunga FK 1                     3:31:44 
   33    121 SWE-OK Pan-Kristianstad 2               3:36:46 
   34    153 DEN-Aarhus 1900 Orientering 1           3:41:28 
   35    137 DEN-Aalborg OK 1                        3:52:42 

         145 SWE-Göteborg-Majorna OK 3                    mp 
         136 SWE-Göteborg-Majorna OK 4                    mp 
         128 SWE-OK Kontinent 1                           mp 
         148 SWE-Lunds OK 2                               mp 
         123 GBR-Great Britain Juniors 1                 dnf 
         124 NOR-Raumar Orienteringslag 1                dnf 
         127 SWE-OK Tisaren 1                            dnf 
         117 SWE-Sävedalens AIK 3                        dnf 
         135 SWE-Tullinge SK 2                           dnf 
         129 ----Vacant 3                                dns 
         126 NOR-Heming/Njård O-lag 1                    dns 
         132 ----Vacant 1                                dns 
         140 SWE-OK Löftan 2                             dns 
         147 ----Vacant 3                                dns 
         151 ----Vacant 4                                dns 
         150 ----Vacant 5                                dns 
         149 ----Vacant 6                                dns 
         152 ----Vacant 7                                dns 
         154 ----Vacant 8                                dns 



D -18  (29)                 

    1    221 SWE-Tullinge SK 1                       1:59:45 
    2    201 GBR-Great Britain Juniors 1             2:04:08 
    3    220 SWE-Tullinge SK 2                       2:15:55 
    4    219 SWE-Göteborg-Majorna OK 1               2:18:34 
    5    206 CZE-OK99 Hradec Kralove 3               2:20:34 
    6    207 DEN-OK Øst Birkerød 1                   2:21:08 
    7    223 SWE-Tullinge SK 3                       2:21:45 
    8    208 GER-German Junior Team 1                2:22:54 
    9    218 POL-Polish Junior Team 1                2:27:26 
   10    212 DEN-TKC_Syd 1                           2:34:19 
   11    209 SWE-Skåneslättens OL 1                  2:37:53 
   12    210 NOR-Lillomarka o-lag 1                  2:39:17 
   13    216 POL-WKS Slask 1                         2:42:56 
   14    217 POL-Pomorze Youth Team 1                2:45:20 
   15    211 SWE-OK Nackhe 1                         2:46:32 
   16    202 DEN-Silkeborg OK 1                      2:57:36 
   17    224 SWE-Tullinge SK 4                       3:06:56 
   18    214 NOR-Indre Østfold OK 1                  3:17:50 
   19    213 POL-Azymut Mochy 2                      3:23:50 

         225 CZE-OK99 Hradec Kralove 1                    mp 
         203 CZE-OK99 Hradec Kralove 2                    mp 
         215 DEN-TKC_Syd 2                                mp 
         205 NOR-Fredrikstad Skiklubb 1                  dnf 
         222 POL-WKS Slask 2                             dnf 
         204 ----Vacant 1                                dns 
         228 ----Vacant 1                                dns 
         227 ----Vacant 2                                dns 
         229 ----Vacant 3                                dns 
         226 ----Vacant 4                                dns 



H -18  (43)                 

    1    260 GBR-Great Britain Juniors 1             2:09:06 
    2    256 NOR-Indre Østfold OK 1                  2:14:25 
    3    268 SWE-Skåneslättens OL 1                  2:14:52 
    4    261 NOR-Lillomarka o-lag 1                  2:16:40 
    5    258 DEN-Spring Cup OK 2                     2:17:14 
    6    280 DEN-OK Øst Birkerød 1                   2:20:30 
    7    275 CZE-AR20 1                              2:20:31 
    8    274 CZE-OK99 Hradec Kralove 2               2:25:26 
    9    267 DEN-TKC_Syd 1                           2:26:25 
   10    245 SWE-Tullinge SK 1                       2:27:08 
   11    248 SWE-Järfälla OK 1                       2:27:24 
   12    276 SWE-OK Nackhe 1                         2:27:34 
   13    249 SWE-Kalmar OK 1                         2:28:15 
   14    254 SWE-Helsingborgs SOK 1                  2:31:34 
   15    278 POL-WKS Slask 1                         2:34:16 
   16    271 SWE-Skåneslättens OL 2                  2:37:38 
   17    269 CZE-OK99 Hradec Kralove 4               2:39:11 
   18    242 CZE-AR20 2                              2:39:30 
   19    252 SWE-Lerums SOK 0                        2:41:38 
   20    259 CZE-AR20 3                              2:42:41 
   21    241 POL-WKS Slask 2                         2:46:56 
   22    262 SWE-Gotlands Bro OK 1                   2:48:24 
   23    270 DEN-Spring Cup OK 1                     2:51:25 
   24    266 CZE-OK99 Hradec Kralove 1               2:57:20 
   25    246 DEN-AllePiSk 1                          2:58:03 
   26    277 DEN-OK Pan Århus 1                      2:58:35 
   27    263 DEN-TKC_Syd 3                           3:10:32 
   27    265 NOR-Østmarka OK 1                       3:10:32 
   29    255 DEN-TKC_Syd 2                           3:15:43 
   30    264 POL-Azymut Mochy 1                      3:20:17 
   31    243 NOR-Fredrikstad Skiklubb 1              3:55:52 

         247 CZE-OK99 Hradec Kralove 3                    mp 
         272 DEN-Aalborg OK 1                             mp 
         244 GER-German Junior Team 1                     mp 
         250 SWE Attunda / Tullinge 1                     mp 
         253 SWE-Järfälla OK 2                            mp 
         257 POL-UKS Orientus Lodz 1                    disq 
         273 DEN-Horsens OK 1                            dnf 
         251 SWE-Tullinge SK 2                           dns 
         281 ----Vacant 2                                dns 
         282 ----Vacant 3                                dns 
         283 ----Vacant 4                                dns 
         279 ----Vacant 5                                dns 



H/D -12  (19)               

    1    504 SWE-OK Landehof 1                       1:00:28 
    2    501 DEN-Tisvilde Hegn OK 1                  1:00:42 
    3    514 SWE-FK Göingarna 1                      1:01:03 
    4    503 DEN-OK Roskilde 1                       1:08:47 
    5    510 DEN-AllePiSk 0                          1:10:09 
    6    502 NOR-Østmarka OK 1                       1:11:54 
    7    506 DEN-Søllerød OK 1                       1:14:56 
    8    512 SWE-Frölunda OL 1                       1:14:57 
    9    505 DEN-Tisvilde Hegn OK 2                  1:15:15 
   10    517 DEN-OK Øst Birkerød 1                   1:19:57 
   11    507 GER-Post SV Dresden 1                   1:27:46 
   12    511 NOR-Østmarka OK 2                       1:30:30 

         513 DEN-FIF Hillerød Orientering 1               mp 
         508 NOR-Lillomarka o-lag 1                       mp 
         509 POL-WKS Slask 1                              mp 
         516 ----Vacant 1                                dns 
         515 ----Vacant 2                                dns 
         518 ----Vacant 3                                dns 
         519 ----Vacant 4                                dns 



H/D max 43  (47)            

    1    536 NOR-Lillomarka o-lag 1                  1:19:12 
    2    563 SWE-Lerums SOK 1                        1:22:55 
    3    542 NOR-Fredrikstad Skiklubb 1              1:27:21 
    4    570 SWE-OK Kullingshof 2                    1:29:19 
    5    550 DEN-FIF Hillerød Orientering 1          1:29:53 
    6    544 DEN-TKC_Syd 1                           1:30:11 
    7    537 SWE-OK Kullingshof 3                    1:30:15 
    8    531 NOR-Lillomarka o-lag 2                  1:30:18 
    9    547 SWE-Göteborg-Majorna OK 1               1:35:44 
   10    562 DEN-Horsens OK 1                        1:36:00 
   11    546 POL-Pomorze Youth Team 1                1:36:41 
   12    543 SWE-OK Nackhe 1                         1:36:45 
   13    561 DEN-Tisvilde Hegn OK 2                  1:38:41 
   14    558 SWE-Tullinge SK 1                       1:39:41 
   15    568 DEN-Farum OK 1                          1:39:49 
   16    551 POL-WKS Flota 1                         1:45:54 
   17    540 DEN-Tisvilde Hegn OK 1                  1:47:04 
   18    549 DEN-OK Øst Birkerød 1                   1:47:53 
   19    557 SWE-OK Kullingshof 1                    1:48:11 
   20    559 SWE-Örkeljunga FK 1                     1:48:21 
   21    534 SWE-Gotlands Bro OK 1                   1:50:52 
   22    532 DEN-Søllerød OK 1                       1:53:53 
   23    552 DEN-OK Roskilde 1                       1:57:06 
   24    535 SWE-FK Göingarna 1                      2:01:47 
   25    533 DEN-Søllerød OK 2                       2:03:01 
   26    555 SWE-Lerums SOK 3                        2:03:42 
   27    571 DEN-Aarhus 1900 Orientering 1           2:08:14 
   28    553 POL-WKS Slask 1                         2:11:55 
   29    541 NOR-Trøsken IL 1                        2:16:47 
   30    564 DEN-Tisvilde Hegn OK 3                  2:21:45 
   31    548 POL-WKS Slask 2                         2:36:16 

         556 DEN-Aalborg OK 1                             mp 
         565 DEN-AllePiSk 1                               mp 
         569 NOR-Lillomarka o-lag 3                       mp 
         567 NOR-Østmarka OK 1                            mp 
         554 SWE-Almby IK 1                               mp 
         560 DEN-OK Øst Birkerød 2                       dns 
         538 ----Vacant 6                                dns 
         566 DEN-Tisvilde Hegn OK 4                      dns 
         539 ----Vacant 8                                dns 
         545 SWE-Lerums SOK 2                            dns 
         576 ----Vacant 2                                dns 
         573 ----Vacant 3                                dns 
         572 ----Vacant 4                                dns 
         575 ----Vacant 5                                dns 
         574 ----Vacant 7                                dns 
         577 ----Vacant 1                                dns 



H/D 130  (39)               

    1    424 DEN-Farum Tisvilde OK 1                 2:00:50 
    2    417 NOR-Lillomarka o-lag 1                  2:03:21 
    3    402 SWE-Gotlands Bro OK 1                   2:11:51 
    4    401 SWE-Göteborg-Majorna OK 1               2:27:44 
    5    425 DEN-KFL-Stafet 1                        2:30:33 
    6    403 SWE-FK Boken 1                          2:32:51 
    7    421 GBR-Hertfordshire Orienteers - 1        2:34:34 
    8    411 NOR-Lillomarka o-lag 2                  2:36:49 
    9    410 DEN-Aarhus 1900 Orientering 1           2:37:16 
   10    430 DEN-AllePiSk 1                          2:42:01 
   11    408 DEN-Søllerød OK 1                       2:42:25 
   12    431 GER-Post SV Dresden 1                   2:42:38 
   13    412 DEN-TKC_Syd 1                           2:47:53 
   14    416 DEN-Helsingør SOK 1                     2:48:45 
   15    420 DEN-AllePiSk 3                          2:52:22 
   16    409 DEN-Søllerød OK 2                       3:00:40 
   17    418 SWE-Sävedalens AIK 1                    3:09:21 
   18    414 SWE-OK Kullingshof 1                    3:09:58 
   19    428 DEN-Herning Orienteringsklub 1          3:11:47 
   20    406 SWE-Almby IK 2                          3:17:13 
   21    433 SWE-Almby IK 3                          3:22:37 
   22    404 DEN-AllePiSk 2                          3:44:02 
   23    419 DEN-Søllerød OK 3                       3:48:33 

         405 DEN-Ballerup OK 1                            mp 
         426 DEN-Farum Tisvilde OK 2                      mp 
         427 DEN-Horsens OK 2                             mp 
         423 DEN-Horsens OK 1                             mp 
         422 SWE-OK Skogshjortarna 1                      mp 
         415 SWE-Tullinge SK 1                            mp 
         413 SWE-Almby IK 1                             disq 
         429 BLR-Polotsk 1                               dns 
         407 NOR-Østmarka OK 1                           dns 
         432 SWE-OK Pan-Kristianstad 1                   dns 
         438 ----Vacant 1                                dns 
         435 ----Vacant 2                                dns 
         437 ----Vacant 3                                dns 
         439 ----Vacant 4                                dns 
         434 ----Vacant 5                                dns 
         436 ----Vacant 6                                dns 



H/D 175  (16)               

    1    463 SWE-FALKÖPINGS AIK  2 2                 2:13:57 
    2    456 DEN-Tisvilde Hegn OK 1                  2:16:13 
    3    451 DEN-AllePiSk 1                          2:18:37 
    4    462 SWE-Gotlands Bro OK 1                   2:25:29 
    5    460 SWE-Jönköpings OK 1                     2:26:15 
    6    455 SWE-Sävedalens AIK 0                    2:28:27 
    7    452 DEN-Farum OK 2                          2:28:51 
    8    458 SWE-Lunds OK 1                          2:33:48 
    9    459 SWE-FALKÖPINGS AIK  2 3                 3:04:38 

         453 DEN-Farum OK 1                               mp 
         457 SWE-Linköpings AIK 0                         mp 
         461 SWE-Almby IK 1                              dnf 
         454 SWE-FALKÖPINGS AIK  2 1                     dnf 
         465 ----Vacant 1                                dns 
         466 ----Vacant 2                                dns 
         464 ----Vacant 3                                dns 



Motion  (62)                

    1    323 SWE-Kalmar OK 1                         1:48:12 
    2    307 SWE-OK Nackhe 42                        1:51:30 
    3    346 POL-WKS Slask 1                         1:55:30 
    4    314 IRL-Irish Junior Squad 3                1:59:11 
    5    320 SWE-OK Landehof 1                       2:01:09 
    6    343 IRL-Irish Junior Squad 2                2:01:43 
    7    319 POL-LESZNO O.K. 1                       2:02:23 
    8    317 CZE-OK99 Hradec Kralove 1               2:04:51 
    9    342 SWE-Lidköpings VSK 1                    2:06:11 
   10    311 SWE-Frölunda OL 1                       2:06:12 
   11    302 SWE-OK Landehof 4                       2:07:11 
   12    315 SWE-Dalaportens OL 1                    2:07:24 
   13    303 SWE-Berga SOK 1                         2:10:36 
   14    354 GER-German Junior Team 1                2:11:11 
   15    321 SWE-OK Kontinent 1                      2:12:33 
   16    316 POL-Mazowsze Ind 1                      2:14:09 
   17    344 SWE-OK Landehof 3                       2:17:56 
   18    347 NOR-Heming/Njård O-lag 2                2:18:21 
   19    338 POL-UKS Traper 1                        2:20:39 
   20    348 SWE-ULRICEHAMNS OK 1                    2:23:45 
   21    349 DEN-Silkeborg OK 1                      2:23:47 
   22    306 NOR-BSI Orientering 1                   2:26:27 
   23    337 SWE-Almby IK 1                          2:28:07 
   24    301 DEN-AKIF 1                              2:30:56 
   25    357 NOR-IL Tyrving 1                        2:31:40 
   26    345 SWE-OK Skogshjortarna 1                 2:32:22 
   27    353 SWE-Främmestads IK 1                    2:33:29 
   28    332 DEN-AKIF 2                              2:34:03 
   29    312 NOR-Lillomarka o-lag 1                  2:34:14 
   30    352 SWE-Skåneslättens OL 1                  2:34:58 
   31    313 SWE-OK Landehof 2                       2:39:13 
   32    351 FIN-Rajamäen Rykmentti 1                2:40:02 
   33    327 NOR-BSI Orientering 2                   2:50:13 
   34    329 CZE-POBO Opava 1                        2:50:32 
   35    309 DEN-Aalborg OK 1                        2:54:58 
   36    355 NOR-Trøsken IL 14                       2:57:50 
   37    304 DEN-AllePiSk 1                          2:59:21 
   38    334 SWE-FK Friskus-Varberg 1                3:01:46 
   39    308 NOR-Lillomarka o-lag 2                  3:25:16 
   40    335 NOR-Østmarka OK 1                       3:28:36 
   41    339 DEN-Tisvilde Hegn OK 1                  3:33:38 

         328 CZE-Czech junior team 1                      mp 
         318 DEN-Aarhus 1900 Orientering 1                mp 
         324 IRL-Irish Junior Squad 1                     mp 
         333 POL-LESZNO O.K. 0                            mp 
         310 SWE-FK Boken 1                               mp 
         325 SWE-Frölunda OL 2                            mp 
         326 SWE-Lerums SOK 1                             mp 
         336 SWE-Lidköpings VSK 2                         mp 
         305 IRL-Irish Junior Squad 4                   disq 
         341 SWE-Lerums SOK 2                           disq 
         350 DEN-AllePiSk 2                              dnf 
         322 SWE-OK Kontinent 2                          dnf 
         331 SWE-OK Nackhe 2                             dnf 
         330 IRL-Irish Junior Squad 5                    dns 
         340 NOR-Lillomarka o-lag 3                      dns 
         359 SWE-ULRICEHAMNS OK 2                        dns 
         356 ----Vacant 9                                dns 
         361 ----Vacant 10                               dns 
         362 ----Vacant 11                               dns 
         360 ----Vacant 12                               dns 
         358 ----Vacant 13                               dns